Галузеве машинобудування

Запрошуємо на навчання з цієї спеціальності юнаків, які бажають мати практичні навички механіка та в подальшому стабільну роботу. Механіки завжди потрібні на швейних підприємствах, ательє і в сім’ях з побутовими швейними машинами. Потреба регіону в випускниках цієї спеціальності зростає щорічно.  

Термін навчання:

- на базі  9 кл. – 3 роки 10 місяців;

- на базі 11 кл. – 2 роки 10 місяців. 

По закінченню коледжу студенти отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією техніка-механіка, а також свідоцтво кваліфікованого робітника з робочої професії слюсар-ремонтник. Всі випускники коледжу працевлаштовуються на підприємства міста та регіону. 

Коледж підтримує тісний зв’язок з випускниками. Деякі з них відкривають свої підприємства, тому що під час навчання отримують добру підготовку не тільки зі спеціальних дисциплін, а і з економіки та організації приватного підприємства.

Дисципліни професійно-практичної підготовки (технологія галузі, обладнання галузі, основи стандартизації, допуски і посадки та технічні вимірювання, технологія ремонту обладнання, автоматизація технологічних процесів) забезпечують якісну теоретичну підготовку механіка. Особливу увагу приділяють ремонту і наладці швейного обладнання сучасних фірм різних країн.

В слюсарно-верстатних майстернях на слюсарній практиці студенти працюють на свердлильних та відрізних верстатах, оволодівають різними слюсарними інструментами, виготовляють інструмент та деталі для швейного обладнання протягом 4 тижнів 2-го курсу.

На верстатній практиці (4 тижня 2-го курсу) студенти працюють на токарно-гвинторізальних, фрезерних, стругальних, та шліфувальних верстатах, виготовляючи різні деталі для обладнання, зразки для дослідів на лабораторних роботах з теоретичної механіки, матеріалознавства.

Під час навчальної практики з отримання робітничої професії тривалістю 9 тижнів на 3-ому курсі  студенту присвоюються робітнича професія слюсаря-ремонтника.

Технологічна практика (10-тижнів) проходить на підприємствах міста, де студенти працюють в ремонтних службах та покращують досвід роботи по наладці і ремонту обладнання.

На  переддипломній практиці студенти знайомляться зі структурою підприємства, його управлінням та службами.  Готують матеріал для виконання дипломного проекту.

Бажаючі можуть продовжити навчання у Київському університеті технологій та дизайну,  Хмельницькому національному університеті. Вступні іспити зі спеціальності до цих ВНЗ проводяться без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та за скороченим  терміном навчання. 

Для юнаків створені умови для занять спортом, працюють секції легкої атлетики, баскетболу, волейболу, туризму.