Виробництво та дизайн взуття, шкіргалантерейних і лимарних виробів

Хто має бажання виготовляти і ремонтувати взуття, шкіргалантерейні вироби, працювати менеджером з товарів легкої промисловості, майстром чи технологом на підприємствах, консультантом в спеціалізованих крамницях, товарознавцем з шкіряних виробів, модельєром-конструктором взуття або відкрити своє підприємство з виготовлення взуття, шкіргалантерейних виробів, запрошуємо на навчання з цієї спеціальності. 

На базі 11 класів навчаються 2 роки 10 місяців, на базі 9 класів -3 роки 10 місяців.

Готують спеціалістів з високим рівнем практичного навчання з моделювання, конструювання, технології виготовлення взуття і шкіргалантерейних виробів з дипломом молодшого спеціаліста, кваліфікації – технік-технолог. 

По закінченню коледжу випускники працевлаштовуються на підприємства міста і регіону. Бажаючим надається можливість продовження навчання в Київському університеті технологій і дизайну та Хмельницькому національному університеті зі спеціальності за скороченим строком навчання без сертифікатів зовнішнього оцінювання знань.

Практичне навчання розпочинається на 2-ому курсі з навчальної практики на придбання практичних навиків за основними операціями технологічного процесу. На 3-му курсі присвоюється кваліфікація з робітничої професії (складальника взуття, затяжчика взуття, оздоблювача взуття і шкіргалантерейних виробів). Технологічна практика проводиться на підприємстві, де студент приймає участь в технології виготовлення і отримує заробітну плату. Переддипломна практика передбачає збір матеріалу на підприємстві, ательє для виконання дипломного проекту.

За результатами теоретичного і практичного навчання, при вивченні професій студенти отримують глибокі знання з моделювання, конструювання взуття і шкіргалантерейних виробів, знання з обладнання галузі, з основ підприємництва, економіки та організації виробництва.

Студенти спеціальності займаються технічною творчістю в предметних гуртках з макетування виробів, з матеріалознавства та технології виробів. 

В коледжі працюють спортивні секції, надаються можливості занять в тренажерній залі. 

Студентам створюються умови для участі в  конкурсах обдарованої молоді, проводяться виставки творчих робіт студентів. Бажаючі працюють в студентському «Будинку моди», створюючи авторські колекції взуття  та аксесуарів до моделей швейних виробів.