Виробництво та дизайн взуття, шкіргалантерейних і лимарних виробів

Хто має бажання розробляти і виготовляти взуття, шкіргалантерейні вироби, працювати менеджером з товарів легкої промисловості, майстром чи технологом на підприємствах, консультантом в спеціалізованих крамницях, товарознавцем з шкіряних виробів, модельєром-конструктором взуття або відкрити своє підприємство з виготовлення взуття, шкіргалантерейних виробів, запрошуємо на навчання з цієї спеціальності. 

Термін навчання:

- на базі 11 класів навчаються 2 роки 10 місяців;

- на базі 9 класів - 3 роки 10 місяців;

- на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "кваліфікований робітник", "молодший спеціаліст", "бакалавр", "спеціаліст" - 1 рік 10 місяців.

Коледж готує фахівців з високим рівнем практичного навчання з моделювання, конструювання, технології виготовлення взуття і шкіргалантерейних виробів з дипломом фахового молодшого бакалавра, кваліфікації – технік-технолог

По закінченню коледжу випускники працевлаштовуються на підприємства міста та регіону. Бажаючим надається можливість продовження навчання у Київському університеті технологій і дизайну та Хмельницькому національному університеті зі спеціальності за скороченим строком навчання без сертифікатів зовнішнього оцінювання знань.

Практичне навчання розпочинається на 2-ому курсі з навчальної практики на придбання практичних навиків за основними операціями технологічного процесу.

На 3-му курсі присвоюється кваліфікація з робітничої професії (складальника взуття, затяжчика взуття, оздоблювача взуття і шкіргалантерейних виробів).

Технологічна практика проводиться на підприємствах, де студент приймає участь в технології виготовлення виробу і отримує заробітну плату.

Переддипломна практика передбачає збір матеріалу на підприємствах, ательє для виконання дипломного проекту.

За результатами теоретичного і практичного навчання, при вивченні професій студенти отримують глибокі знання з моделювання, конструювання взуття і шкіргалантерейних виробів, знання з обладнання галузі, з основ підприємництва, економіки та організації виробництва.

Студенти спеціальності займаються технічною творчістю в предметних гуртках зі спецдисциплін.

В коледжі працюють спортивні секції, а також студенти мають можливість відвідувати тренажерну залу. 

Студентам створюються умови для участі в  конкурсах обдарованої молоді, проводяться виставки творчих робіт студентів. Бажаючі працюють в студентському «Будинку моди», створюючи авторські колекції взуття  та аксесуарів зі шкіри.