Графічний дизайнер спеціалізується на оформленні навколишнього середовища засобами графіки. Він працює з вивісками, рекламними щитами, плакатами, покажчиками, знаками та схемами, які ми бачимо навколо, а також дбає і забезпечує зручність читання необхідної нам інформації, такої як Інтернет-сайти, журнали, газети, листівки, обкладинки книг і дисків, меню в ресторані, каталоги товарів, візитки, а також упаковка продуктів, промтоварів та графічне оформлення вітрин.
Професія графічного дизайнера має декілька напрямків: графічний дизайн простору, фірмовий стиль і брендинг, розробка шрифтів, дизайн реклами, дизайн книг, журналів і газет, дизайн для Інтернету.
Робоче місце: графічні дизайнери працюють у дизайн-студіях, брендінгових та рекламних агентствах, видавництвах і в будь-яких державних підприємствах і приватних фірмах, що віддають перевагу утриманню в штаті власного дизайнера.
Знання та навички: уміння висловлювати свої ідеї в графіці ; знання історії мистецтв, дизайну та їх сучасного стану. Володіння спеціалізованими комп’ютерними програмами: AdobePhotoshop, Illustrator, InDesign тощо.
Коледж готує фахових молодших бакалаврів кваліфікації дизайнер - графік (дизайнер) . Термін навчання на базі 9 кл. – 3 роки 10 місяців.
В процесі навчання студенти отримують знання з дисциплін за професійним спрямуванням:
- комп’ютерне проектування
- основи 3D графіки
- видавницькі системи та інтернет – дизайн
- дизайн поліграфії
- шрифти і типографіка
- рисунок, живопис;
- основи композиції;
- композиційна організація форми;
- історія світового мистецтва, основи теорії дизайну;
- основи формоутворення та конструювання;
- кольорознавство;
- дизайнерська графіка;
- макетування та робота в матеріалі;
- художнє проектування.
Всі роки навчання студенти творчо опановують сучасні технології інтегровані з курсом дисциплін дизайнерського спрямування, виконуючи власні дизайн–проекти у галузі графічного дизайну, веб-дизайну, поліграфії тощо.
Велика увага приділяється підготовці майбутніх фахівців у галузі сучасних IT – технологій.
Опанування програмним забезпеченням для створення об’єкту дизайну відбувається під час навчального процесу та практик:
- з компʹютерного 2D моделювання
- з компʹютерного 3D моделювання
- з підготовки поліграфічного макету
Технологічна практика готує студента до роботи на підприємстві, дизайн-студії , фірмі, знайомить з роботою дизайнера в галузі поліграфії та веб-дизайну.