Переваги вступу

1. На базі 9 класів студенти 1-го курсу вивчають цикл загальноосвітніх дисциплін і отримують атестат разом з дипломом.

2. На базі 11 класів починають навчання з другого курсу. Після закінчення 3-го курсу присвоюється розряд кваліфікованого робітника і по закінченню коледжу - диплом молодшого спеціаліста.

3. На базі училища починають навчання з другого курсу.

4. Юнаки не призиваються до армії під час навчання в коледжі.

5. Можливість навчання за державний рахунок з виплатою академічних і соціальних стипендій. Соціальні стипендії призначаються студентам пільгових категорій та студентам з малозабезпечених родин

6. Фахівець з наших спеціальностей ніколи не буде безробітним, тому що завжди є бажаючі пошити новий виріб, відремонтувати взуття, одяг, обладнання, налагодити швейні або спеціальні машини.

7. Випускники мають всі умови для створення власного бізнесу з мінімальними капіталовкладеннями (приватні майстерні, ательє, цехи).

8. Можливість продовження навчання у вищих навчальних закладах за фахом із скороченим терміном навчання без необхідності зовнішнього незалежного тестування (лише складання екзамену зі спеціальності).

9. Матеріально-технічна база колледжу забезпечує на високому рівні практичну підготовку (з наданням робочої професії) і складається з навчально-лабораторних корпусів, швейних, взуттєвих, слюсарно-верстатних майстерень, актової та спортивно-тренажерної залів, їдальні, двох гуртожитків, бібліотеки, яка повністю задовільняє потреби в підручниках, інформаційного центру з виходом до мережі Інтернет.