Дизайн одягу

Коледж готує фахових молодших бакалаврів кваліфікації художник – конструктор (дизайнер) . Термін навчання на базі  9 кл. – 3 роки 10 місяців.

В процесі навчання студенти отримують знання з дисциплін за професійним спрямуванням:

- історія світового мистецтва;

- основи теорії дизайну;

- основи формоутворення та конструювання;

- основи композиції;

- композиційна організація форми;

- рисунок, живопис;

- кольорознавство;

- дизайнерська графіка;

- комп’ютерне забезпечення дизайнерських робіт;

- макетування та робота в матеріалі;

- художнє проектування.

Всі роки навчання здобувачі освіти творчо опановують дисципліни дизайнерського спрямування, виконуючи власні дизайн–проекти та приймаючи участь у різноманітних конкурсах.

Велика увага приділяється комп’ютерній підготовці майбутніх фахівців, вивчаючи програмне забезпечення комп’ютерних технологій у створенні об’єкту дизайну. 

Практичне навчання на навчальній  практиці  надає здобувачу освіти навички виготовлення дизайн–проекту: використання комп’ютерних технологій для його проектування та розробки, виготовлення об’єкту дизайну  (пошиття швейних виробів, створення аксесуарів та доповнень). 

Технологічна практика готує здобувача освіти до роботи на підприємстві, дизайн-студії, фірмі, знайомить з роботою дизайнера, стиліста, конструктора,  

Переддипломна практика на 4 курсі проводиться на виробництві (підприємство, ательє, агенції дизайнерів). Мета – моделювання професійної діяльності на виробництві та збір матеріалу для дипломного проекту. 

Дипломний проект складається з розробки авторської колекції, виготовлення одного образу в художній системі «ансамбль» та виконання пояснювальної записки з графічною частиною.

Здобувачі освіти приймають участь у  різноманітних конкурсах дизайнерського напрямку міського, обласного, всеукраїнського рівнів (конкурси рисунків, власні дизайнерські проекти, конкурси моделей одягу). Є активними учасниками Студентського театру мод.

Випускники  можуть працювати  на посадах: виконавець художнього оформлення робіт, фахівець  з комп’ютерної графіки, макетник макетно-модульного проектування, художник–оформлювач, декоратор вітрин, художник–конструктор, дизайнер.

Бажаючі мають можливість продовжувати навчання у Київському університеті технологій та дизайну або в Хмельницькому національному університеті.