Галузеве машинобудування

Запрошуємо на навчання з цієї спеціальності тих юнаків, які бажають мати практичні навички механіка, що їм забезпечать стабільну роботу, так як механіки завжди потрібні на швейних підприємствах, ательє і в сім’ях з побутовими швейними машинами. Потреба регіону в випускниках цієї спеціальності зростає щорічно.  Студенти навчаються на базі  9 кл. – 3 роки 10 місяців, на базі 11 кл. – 2 роки 10 місяців. 

По закінченню коледжу отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією техніка-механіка, а також дипломи кваліфікованого робітника з робочих професій механік-наладчик та слюсар-ремонтник. Всі випускники технікуму працевлаштовуються на підприємства міста та регіону. 

Коледж підтримує тісний зв’язок з випускниками. Деякі з них відкривають свої підприємства, тому що під час навчання отримують добру підготовку не тільки зі спеціальних дисциплін, а і з економіки та організації приватного підприємства.

Дисципліни професійно-практичної підготовки (технологія, обладнання галузі, основи стандартизації, допуски, посадки та технічні вимірювання, технологія ремонту обладнання, автоматизація технологічних процесів) забезпечують якісну теоретичну підготовку механіка. Особливу увагу приділяють ремонту і наладці швейного обладнання сучасних фірм різних країн.

В слюсарно-верстатних майстернях на слюсарній практиці студенти працюють на свердлильних та відрізних верстатах, оволодівають різними слюсарними інструментами, виготовляють слюсарні молотки,зубила, деталі для швейного обладнання на протязі 4 тижнів 2-го курсу. На верстатній практиці (4 тижня 2-го курсу) студенти працюють на токарно-гвинторізальних, фрезерних, стругальних, та шліфувальних верстатах, виготовляючи різні деталі для обладнання, зразки для дослідів на лабораторних роботах з теоретичної механіки, матеріалознавства. Навчальна практика з отримання робітничої професії тривалістю 9 тижнів на 3-ому курсі  присвоює робітничі професії, а технологічна практика (10-тижнів) на підприємстві готує студента до роботи в ремонтних службах, надає первинний досвід роботи з наладки і    ремонту обладнання. На  переддипломній практиці студент  конкретно готує матеріал для виконання дипломного проекту.

Бажаючі можуть продовжити навчання у Київському університеті технологій та дизайну,  Хмельницькому національному університеті. Вступні іспити зі спеціальності до цих ВНЗ проводяться без сертифікатів зовнішнього тестування та за скороченим  терміном навчання. 

Для юнаків створені умови для занять спортом,- працюють секції легкої атлетики, баскетболу, волейболу,туризму