Моделювання та конструювання промислових виробів

Коледж готує фахових молодших бакалаврів кваліфікації технік-конструктор.

Термін навчання:

- на базі  9 кл. – 3 роки 10 місяців;

- на базі 11 кл. – 2 роки 10 місяців;

- на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "кваліфікований робітник", "молодший спеціаліст", "бакалавр", "спеціаліст" - 1 рік 10 місяців.

В процесі навчання студенти отримують знання з дисциплін за професійним спрямуванням:

- основи конструювання;

- конструювання на фігури різної тілобудови;

- конструювання виробів з різних матеріалів;

- основи технології;

- матеріалознавство;

- художнє проектування.

Всі роки навчання студенти творчо опановують дисципліни дизайнерського навчання, це - малюнок, живопис, спецмалюнок, основи композиції, історія стилів у мистецтві і культурі.

Комп’ютерна підготовка студента базується на оволодінні знаннями з основ інформатики і комп’ютерної техніки, комп’ютерної графіки, з основ системи автоматизованого проектування розкрою на виробництві (САПР).

Практичне навчання студенту надає навички пошиття швейних виробів, таких як спідниця, штани, блуза, сукня, жакет. 

Ця практика з основ технології швейних виробів.

Конструкторська практика передбачає виконання художнього проекту виробу, розробки конструкції, лекал, проробки виробу в макеті, уточнення лекал, розкрою та пошиття виробу (пальто або плащ). За результатами практики отримують розряд  кравця, швеї, розкладача лекал, розкрійника. Це дає можливість закріпити практичні знання з композиції, конструювання, технології.

Технологічна практика готує студента до роботи на підприємствах, знайомить з роботою конструктора, дизайнера, стиліста швейного підприємства, ательє, надає можливість зібрати матеріал для виконання курсових проектів і робіт.

Переддипломна практика на 4 курсі проводиться на виробництві (швейна фабрика, ательє, агенції дизайнерів). Мета - підготовка матеріалів для виконання диплому, пошиття дипломної авторської колекції. Дипломний проект складається з розробки промислової або авторської колекції (розрахунки, пояснювальна записка, лекала, художні малюнки колекції, креслення, колекція прошитих виробів).

Студенти приймають участь у  різноманітних всеукраїнських конкурсах, а також :

-„Золота голка ” – міського та обласного рівнів;

-„Кришталевий силует ” – міського, обласного рівнів; 

-„Київські каштани ”- міжнародного рівня. 

Студенти коледжу завжди серед призерів конкурсів.

Випускники розподіляються на підприємства, ательє міста Дніпро та регіону. Працюють на посадах кравець, конструктор, стиліст, дизайнер, модельєр.

Бажаючі мають можливість продовжувати навчання у Київському університеті технологій та дизайну, або Хмельницькому інституті моделювання та конструювання швейних виробів без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання знань за скороченим терміном навчання.