Щорічно Дніпровський державний коледж технологій та дизайну за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації проводить Фестиваль «Весняна акварель». Цей фестиваль став традиційним.
Молоді талановиті дизайнери, які працюють над створенням сучасного модного одягу, щороку мають змогу зустрічатись та обмінюватись досвідом у нашому коледжі. Більш ніж 15 навчальних закладів з усієї України презентували свої колекції одягу.
![Фестиваль мод Фестиваль мод](blog/26/img_26_1.jpg)
![Фестиваль мод Фестиваль мод](blog/26/img_26_2.jpg)
![Фестиваль мод Фестиваль мод](blog/26/img_26_3.jpg)
![Фестиваль мод Фестиваль мод](blog/26/img_26_4.jpg)