Українське – це сучасно! Наші студенти повинні знати історію і традиції українського народу, мріяти стати схожими на сміливих козаків та берегинь!
Тому щорічно студенти коледжу з задоволенням приймають участь в обласному етнофестивалі "Петриківський дивоцвіт". Заходи були дуже цікаві та різноманітні!
Майстер-класи з аквагриму, квілінгу та розпису на взутті викликали велику зацікавленість у гостей свята! Студенти Театру мод продемонструвати колекції на всеукраїнській "Модній платформі" та посіли ІІІ місце!
![Петриківський дивоцвіт Петриківський дивоцвіт](blog/27/img_27_0.jpg)
![Петриківський дивоцвіт Петриківський дивоцвіт](blog/27/img_27_1.jpg)
![Петриківський дивоцвіт Петриківський дивоцвіт](blog/27/img_27_2.jpg)