У вересні цього року у коледжі відбувся цікавий виховний захід "Літературно-психологічна кав`ярня", який проводили практичний психолог Потебенкьо Вікторія Вікторівна та викладач української мови та літератури Швець Анна Олександрівна, за участі групи ДО-19-1/9.
Метою цього заходу було ознайомлення студентів з взаємозв`язком літературних творів та психологією за допомогою арт-методів, а також виховання у студентів толерантності у висловлюванні особистих думок та спілкуванні.
Захід пройшов у дружній атмосфері. Студенти із задоволенням приймали участь у цікавих завданнях.
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_0.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_1.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_2.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_3.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_4.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_5.jpg)
![ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПСИХОЛОГІЧНА КАВ`ЯРНЯ](blog/33/img_33_6.jpg)