5 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів.
День волонтера - дуже важливе свято для України особливо цього року під час повномасштабної війни. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і батьківщини
Потужним поштовхом для волонтерства в Україні стали Революція Гідності та війна на Донбасі.
Волонтери збирали гроші та доправляли військовим майже все необхідне — від продуктів харчування, пального, транспорту, медикаментів та одягу до бронежилетів, тепловізорів, безпілотників та спецтехніки.
24 лютого 2022 року терористична держава рф розпочала масований наступ на Україну, атакуючи з півночі, сходу та півдня. Одразу стихійно організувався потужний волонтерський рух допомоги українським військовим та цивільним, що страждали від війни.
Тільки організацій, що надавали гуманітарну допомогу, в перші дні вторгнення було створено понад 1700. Оцінити кількість громадян, залучених до волонтерства, неможливо — лік іде на десятки тисяч, а благодійні внески роблять мільйони українців.
Адміністрація, викладачі, працівники та здобувачі освіти коледжу з першого дня війни долучилися до активного волонтерського руху країни. По теперішній час активно допомагаючи нашим захисникам ми разом наближаємо нашу Перемогу! Зі святом вас, все буде Україна!