Педагогічний склад

ПРОТОПОПЕНКО ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист (дисципліни: економічна діяльність, маркетинг, менеджмент, економіка підприємства, статистична звітність, організація виробництва)

ПЕТРОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист (дисципліни: фінансовий облік, маркетинг, основи бухгалтерського діловодства)

ТЕЛІПКО ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Спеціаліст першої категорії (дисципліни: рисунок, живопис, спецрисунок, рисунок в проекті, дизайнерська графіка)

МЕЛЬНИК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: математика, вища математика)

ЧОРНА ВІКТОРІЯ СВЯТОСЛАВІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: іноземна мова, іноземна мова за професійним спрямуванням)

ГЕЙКО ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: економічна теорія, економіка і організація виробництва, банківська справа, страхування, основи підприємницької діяльності, маркетинг і менеджмент)

АЛИМОВА ІРИНА ІВАНІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: інформатика, прикладна інформатика, інформатика і комп`ютерна техніка, комп`ютерне проектування, комп`ютерна графіка, інформатика та обчислювальна техніка)

ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Кандидат фізико-математичних наук, доцент (дисципліни: математика, вища математика)

БАРДАЧОВ АРТЕМ АНАТОЛІЙОВИЧ

Спеціаліст першої категорії (дисципліни: обладнання галузі, основи теплотехніки, обробка різанням, основи проектування, обладнання виробництва)

БУШТРУК ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: технологія виробів, технологія виробництва готового проекту, конструювання на різні тілобудови, основи формоутворення, композиційна організація форми, макетування виробів)

ГЛУЩЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: основи креслення, основи технічної механіки; стандартизація, допуски, посадки)

ПЕТРОВЦЕВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: основи композиції, основи конструювання виробів, композиційна організація форми, художнє проектування)

ПІСАРЬКОВ РОМАН ВІКТОРОВИЧ

Спеціаліст першої категорії (дисципліни: природничі науки (фізика і астрономія), географія)

ПОТЕБЕНЬКО ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

Спеціаліст вищої категорії, практичний психолог (дисципліни: основи психології, етика ділового спілкування, психологія та етика виробничих відносин)

ПУШНА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

Спеціаліст другої категорії (дисципліни: фізичне виховання, фізична культура)

ПУШНОЙ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ

Спеціаліст першої категорії (дисципліни: металознавство, основи проектування, обладнання галузі, технологія галузі, основи технології машинобудівництва, слюсарна справа, інформаційне забезпечення)

ТЯГЛО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: технологія виробів, проектування технічних потоків та цехів, художнє проектування, матеріалознавство, прикладна інформатика)

ГУДИМ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципіни: технологія виробів, технологія виготовлення спецвиробів, основи стандартизації, конструювання виробів, технологія виготовлення проекту, матеріалознавство, прикладна антропологія та біомеханіка)

АРКАДЬЄВ ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ

Спеціаліст другої категорії (дисципліни: рисунок, живопис, рисунок-живопис, рисунок в проекті, основи рисунку)

ЛЕВЧЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: хімія, основи екології, географія, біологія і екологія)

ХЕЧОЯН СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: основи креслення, основи технічної механіки, нарисна геометрія, прикладна механіка, інженерна графіка, теоретична механіка)

ДАНИЛОВА ЗОЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист (дисципліни: основи моделювання, техніки ручного плетіння, основи композиції)

ЧИЖ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист (дисципліни: обладнання галузі, технологія ремонту обладнання галузі, устаткування для виготовлення виробів, прикладна пневматика та гідравлика, обладнання виробництва)

ШВЕЦЬ АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Спеціаліст другої категорії (дисципліни: українська мова, українська література)

ШЛЯХТА ВАСИЛЬ ГАВРИЛОВИЧ

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: фізичне виховання, фізична культура)

ГЕССЕН ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА

Спеціаліст вищої категорії (дисципліни: українська мова, українська література, українська мова за професійним спрямуванням)

АУЛОВА ЛІДІЯ ПЕТРІВНА

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України (дисципліни: зарубіжна література)

ІВКІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист (дисципліни: основи філософських знань, культурологія, художня культура, соціологія, історія світового мистецтва)